Confectionare si montaj jgheaburi si burlane rectangulare-sisteme pluviare

Sistem pluvial rectangular

SISTEM PLUVIAL PATRAT

Confectionare si montaj jgheaburi si burlane rectangulare

Suntem specializați în executarea la comandă a jgheaburilor și burlanelor rectangulare, fie că sunt colorate sau zincate, de orice dimensiune. De asemenea, putem monta și produce jgheaburi și burlane patrate/dreptunghiulare la comandă, într-un stil atipic, așa cum se făcea odată.

Oferim jgheaburi și burlane cositorite în stil clasic, confecționate din tablă galvanizată, tablă de cupru sau tablă colorată. Acestea pot fi utilizate pentru acoperișurile halilor industriale, lăcașurilor de cult sau caselor particulare.

Dacă dorești să schimbi jgheaburile și nu vrei să modifici forma și aspectul original, suntem soluția potrivită pentru tine! Putem executa un sistem pluvial rectangular într-un mod profesionist și la cele mai bune prețuri.

READ  Servicii Castranova de reparatii si montaj pentru acoperisuri din tabla sau tigla

De obicei, cele mai multe solicitări pentru jgheaburi rectangulare includ:

  • Pentru acoperișurile caselor monument istoric.
  • Pentru hale industriale și spații comerciale.
  • În cazul acoperișurilor cu o suprafață mai mare de 200 mp, unde este necesar un debit mai mare pentru colectarea apei pluviale.
  • Pentru clădiri cu un aspect estetic deosebit.

Dacă ești interesat să montezi acest tip de jgheaburi pe imobilul tău sau pe cel pe care îl administrezi, te rugăm să ne suni astăzi la numărul 0734 969 660 și să discuți cerințele tale cu unul dintre membrii echipei noastre.

De asemenea, efectuăm reparații de orice natură pentru acoperișurile industriale, remedieri de infiltratii pentru sisteme tip sandwich, tablă ondulată, carton cu ardezie, hidroizolații pentru jgheaburi, etc. Pentru a afla mai multe despre celelalte servicii oferite de firma noastră, te invităm să navighezi la secțiunea „Servicii” de pe site-ul nostru

READ  Servicii Ortiteag de reparatii si montaj pentru acoperisuri din tabla sau tigla
Related Posts
Servicii de coama acoperis ceramica profesionale în zona ta

coama acoperis ceramica Acoperisul unei cladiri este un element esential pentru protectia acesteia împotriva intemperiilor. Însa, cu timpul, acesta poate Read more

Servicii Urluia de reparatii si montaj pentru acoperisuri din tabla sau tigla

Acoperisul este una dintre cele mai importante componente ale casei tale, protejand-o de intemperii si asigurand confortul si siguranta locuintei. Read more

Servicii de acoperis garaj ieftin profesionale în zona ta

acoperis garaj ieftin Acoperisul unei cladiri este un element esential pentru protectia acesteia împotriva intemperiilor. Însa, cu timpul, acesta poate Read more

Scroll to Top
Suna Acum 0734 969 660