Copertine din lemn-Terase lemn-foisoare lemn Stefan

COPERTINE LEMN

Copertine din lemn si Foisoare

Realizăm opertine din lemn pentru uși de intrare, terase din lemn și acoperiri pentru balcoane, precum și acoperiri pentru terase de beton din lemn natural finisat, lacuit și vopsit în funcție de preferințe. Suntem specializați în confecționarea oricărui element din lemn natural pentru locuințe. Putem executa copertine din lemn pentru ușile de intrare în diverse modele, precum și acoperiri pentru balcoane din lemn.

Dacă îți dorești să construiești un spațiu plăcut în mijlocul grădinii, un loc de joacă ferit de soare pentru copii sau nepoți, sau ai nevoie de un loc umbros în care să bei cafeaua vara sau să petreci timp cu prietenii, indiferent de motivul pentru care vrei să construiești o terasă din lemn, un foișor sau o copertină din lemn, noi îți putem oferi soluția ideală

Terase lemn si foisoare

Un foisor poate fi o structura simpla unde sa te poti feri de ploaie ori de soare, sau poate fi o structura complexa, cu usi, ferestre, eventual si o sursa de incalzire pe timpul iernii. Chiar si o terasa sau copertina pot deveni lucrari laborioase in functie de dimensiune sau locatie. Indiferent de simplitatea sau complexitatea lucrarii dorite, echipa noastra iti sta la dispozitie.

READ  Servicii Santionlunca de reparatii si montaj pentru acoperisuri din tabla sau tigla

Prin aspectul, naturaletea si eleganta pe care o degaja, lemnul este materialul recomandat si preferat de noi pentru o astfel de lucrare. Evident, acolo unde se doreste sau se impune, putem combina lemnul cu alte materiale, precum fierul sau otelul pentru structura de rezistenta, sticla, daca se doreste un foisor sau o terasa inchisa, panza sau alte materiale care sa constribuie la realizarea terasei sau foisorului dorit

Constructie copertina lemn

Suntem specializați în construcția de terase și foișoare din lemn, indiferent de dimensiune, înclinație sau alte elemente restrictive ale locului în care dorești această construcție. Putem realiza foișoare care trec peste un pârâu ce traversează grădina, foișoare semisuspendate pe marginea unui iaz, terase închise cu sticlă, copertine retractabile sau orice alt tip de structură din lemn.

READ  Servicii Salard de reparatii si montaj pentru acoperisuri din tabla sau tigla

Dacă ai o idee clară despre cum vrei să arate terasa sau foișorul tău, noi ne ocupăm de realizarea proiectului și finalizarea construcției.

Dacă ai o locație în care dorești să îți construiești o terasă sau un foișor, dar nu ai o idee clară despre design, venim cu propuneri personalizate în funcție de căile de acces, priveliștea din jur și relieful locului.

Dacă deja ai o terasă sau un foișor care necesită lucrări de reparații, renovăm și extindem terasele, refacem foișoarele și reparam copertinele. Contactează-ne pentru mai multe detalii

Related Posts
Servicii Scanteiesti de reparatii si montaj pentru acoperisuri din tabla sau tigla

Acoperisul este una dintre cele mai importante componente ale casei tale, protejand-o de intemperii si asigurand confortul si siguranta locuintei. Read more

Servicii Cerbureni de reparatii si montaj pentru acoperisuri din tabla sau tigla

Acoperisul este una dintre cele mai importante componente ale casei tale, protejand-o de intemperii si asigurand confortul si siguranta locuintei. Read more

Servicii Curpeni de reparatii si montaj pentru acoperisuri din tabla sau tigla

Acoperisul este una dintre cele mai importante componente ale casei tale, protejand-o de intemperii si asigurand confortul si siguranta locuintei. Read more

Scroll to Top
Suna Acum 0734 969 660